Uszczelnienia zgarniające RSE-5X8X2.20-4-NBR90
Odniesienie : RSE-5X8X2.20-4-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSE-5X8X2.20-4-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 5 mm, średnicę zewnętrzną 8 mm oraz grubość 2.2 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  4 części w magazynie (4 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 61901-2RS GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 61901-2RS
Uszczelnienia zgarniające - RS-5X12X2.50-4-NBR90 GEN
USZCZELNIENIA ZGARNIAJĄCE RS-5X12X2.50-4-NBR90
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    5  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    8  MM
  • GRUBOŚĆ
    2.2  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    1  G
Opis