Uszczelnienia zgarniające RSE-35X45X4-7-NBR90
Odniesienie : RSE-35X45X4-7-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSE-35X45X4-7-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 35 mm, średnicę zewnętrzną 45 mm oraz grubość 4 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  6 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 608-2RS GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 608-2RS
Tuleja PAP - PAP3540-P20 GEN
TULEJA PAP PAP3540-P20
Uszczelnienie hydrauliczne - US-35X46X8-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE US-35X46X8-PU94
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    35  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    45  MM
  • GRUBOŚĆ
    4  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RSE
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    4  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis