Uszczelnienie hydrauliczne US-35X46X8-PU94
Odniesienie : US-35X46X8-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-35X46X8-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 35 mm, średnicę zewnętrzną 46 mm oraz grubość 8 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  16 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko stożkowe - 18790-18720 GEN
ŁOŻYSKO STOŻKOWE 18790-18720
Tuleja z brązu - BNZ30-40-30 GEN
TULEJA Z BRĄZU BNZ30-40-30
Uszczelnienie hydrauliczne - US-16X22X5-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE US-16X22X5-PU94
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    35  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    46  MM
  • GRUBOŚĆ
    8  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    US
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    7  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis