Uszczelnienia zgarniające RSE-32X40X4-7-NBR90
Odniesienie : RSE-32X40X4-7-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSE-32X40X4-7-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 32 mm, średnicę zewnętrzną 40 mm oraz grubość 4 mm. Jest wykonany z materiału NBR.