Uszczelnienie hydrauliczne US-32X42X7-PU94
Odniesienie : US-32X42X7-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-32X42X7-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 32 mm, średnicę zewnętrzną 42 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  11 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6202-2RSH-SKF SKF
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6202-2RSH-SKF
Nakrętka łożyskowa - KM09 GEN
NAKRĘTKA ŁOŻYSKOWA KM09
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    32  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    42  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    US
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    5  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis