Uszczelnienia zgarniające RSE-26X34X4-7-NBR90
Odniesienie : RSE-26X34X4-7-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSE-26X34X4-7-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 26 mm, średnicę zewnętrzną 34 mm oraz grubość 4 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  29 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelnienia zgarniające - RIA-26X34X5-7-NBR90 GEN
USZCZELNIENIA ZGARNIAJĄCE RIA-26X34X5-7-NBR90
Amortyzatory gumowy MM - MM1615-5 GEN
AMORTYZATORY GUMOWY MM MM1615-5
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    26  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    34  MM
  • GRUBOŚĆ
    4  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RSE
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    6  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis