Uszczelnienia zgarniające RIA-26X34X5-7-NBR90
Odniesienie : RIA-26X34X5-7-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-26X34X5-7-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 26 mm, średnicę zewnętrzną 34 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Smar - LGMT2-35G-SKF SKF
SMAR LGMT2-35G-SKF
Uszczelnienia zgarniające - RSE-26X34X4-7-NBR90 GEN
USZCZELNIENIA ZGARNIAJĄCE RSE-26X34X4-7-NBR90
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    34  MM
  • GRUBOŚĆ
    5  MM
    RIA
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    5  G
Opis