Uszczelnienia zgarniające RSE-25X34X5-NBR90
Odniesienie : RSE-25X34X5-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSE-25X34X5-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 25 mm, średnicę zewnętrzną 34 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  29 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko stożkowe - M84548-M84510 GEN
ŁOŻYSKO STOŻKOWE M84548-M84510
Uszczelnienie hydrauliczne - UTS-25X33X6-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE UTS-25X33X6-PU94
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    25  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    34  MM
  • GRUBOŚĆ
    5  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RSE
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    5  G
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis