Uszczelnienie hydrauliczne UTS-25X33X6-PU94
Odniesienie : UTS-25X33X6-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym UTS-25X33X6-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 25 mm, średnicę zewnętrzną 33 mm oraz grubość 6 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  14 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko stożkowe - 30209-SKF SKF
ŁOŻYSKO STOŻKOWE 30209-SKF
Uszczelnienia zgarniające - RSE-25X33X4-NBR90 GEN
USZCZELNIENIA ZGARNIAJĄCE RSE-25X33X4-NBR90
Tuleja z brązu - BMG50-58-35 GEN
TULEJA Z BRĄZU BMG50-58-35
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    25  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    33  MM
  • GRUBOŚĆ
    6  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    UTS
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    2  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis