Uszczelnienia zgarniające RSE-23X31X4-7-NBR90
Odniesienie : RSE-23X31X4-7-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSE-23X31X4-7-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 23 mm, średnicę zewnętrzną 31 mm oraz grubość 4 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  12 części w magazynie (2 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 3201-2RS-ATN9 GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 3201-2RS-ATN9
Uszczelnienie hydrauliczne - UT-50X60X7-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE UT-50X60X7-PU94
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    23  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    31  MM
  • WAGA
    2  G
Opis