Uszczelnienie hydrauliczne UT-50X60X7-PU94
Odniesienie : UT-50X60X7-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym UT-50X60X7-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 50 mm, średnicę zewnętrzną 60 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  16 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Pierścienie zewnętrzne - CIRCLIP-EXT-8 GEN
PIERŚCIENIE ZEWNĘTRZNE CIRCLIP-EXT-8
Uszczelnienia zgarniające - RIA-50X60X7-10-NBR90 GEN
USZCZELNIENIA ZGARNIAJĄCE RIA-50X60X7-10-NBR90
Środek do zabezpieczania gwintów - 270-10ML-LOCTITE LOCTITE
ŚRODEK DO ZABEZPIECZANIA GWINTÓW 270-10ML-LOCTITE
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    50  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    60  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    UT
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    6  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis