Uszczelnienia zgarniające RSE-125X137X5.50-10-PU94
Odniesienie : RSE-125X137X5.50-10-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSE-125X137X5.50-10-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 125 mm, średnicę zewnętrzną 137 mm oraz grubość 5.5 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  1 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelnienie hydrauliczne - UP-125X140X9-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE UP-125X140X9-PU94
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    125  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    137  MM
  • GRUBOŚĆ
    5.5  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    RSE
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    19  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis