Uszczelnienie hydrauliczne UP-125X140X9-PU94
Odniesienie : UP-125X140X9-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym UP-125X140X9-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 125 mm, średnicę zewnętrzną 140 mm oraz grubość 9 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  6 części w magazynie (2 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OAS-14X22X5-NBR GEN
SIMMERING OAS-14X22X5-NBR
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    125  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    140  MM
  • GRUBOŚĆ
    9  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    UP
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    27  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis