Uszczelnienia zgarniające RIN-16X24X3.50-5-NBR90
Odniesienie : RIN-16X24X3.50-5-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIN-16X24X3.50-5-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 16 mm, średnicę zewnętrzną 24 mm oraz grubość 3.5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  50+ części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożyska przegubowe GE - GE15-ES-2RS GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKA PRZEGUBOWE GE GE15-ES-2RS
Uszczelnienie hydrauliczne - US-16X24X5-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE US-16X24X5-PU94
Podkładka zabezpieczająca - W08-SKF SKF
PODKŁADKA ZABEZPIECZAJĄCA W08-SKF
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    16  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    24  MM
  • GRUBOŚĆ
    3.5  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RIN
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    2  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis