Uszczelnienie hydrauliczne US-16X24X5-PU94
Odniesienie : US-16X24X5-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-16X24X5-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 16 mm, średnicę zewnętrzną 24 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału PU.