Uszczelnienia zgarniające RIA-90X100X5-7-NBR90
Odniesienie : RIA-90X100X5-7-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-90X100X5-7-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 90 mm, średnicę zewnętrzną 100 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.