Wewnętrzna bieżnia łożyska LRTZ9010050-IKO
Odniesienie : LRTZ9010050-IKO
IKO
Opis
Wewnętrzna Bieżnia łożyska, znana pod numerem referencyjnym LRTZ9010050-IKO marki IKO, ma średnicę wewnętrzną 90 mm, średnicę zewnętrzną 100 mm oraz długość 50.5 mm.
  1 części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelnienia zgarniające - RIA-90X100X5-7-NBR90 GEN
USZCZELNIENIA ZGARNIAJĄCE RIA-90X100X5-7-NBR90
Wewnętrzna bieżnia łożyska - LRT9010050-IKO IKO
WEWNĘTRZNA BIEŻNIA ŁOŻYSKA LRT9010050-IKO
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    90  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    100  MM
  • GRUBOŚĆ
    50.5  MM
  • WAGA
    613  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis