Uszczelnienia zgarniające RIA-63X72X7-10-NBR90
Odniesienie : RIA-63X72X7-10-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-63X72X7-10-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 63 mm, średnicę zewnętrzną 72 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  9 części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelnienia zgarniające - RIA-90X100X5-7-NBR90 GEN
USZCZELNIENIA ZGARNIAJĄCE RIA-90X100X5-7-NBR90
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    63  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    72  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RIA
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    21  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis