Uszczelnienia zgarniające RIA-60X78X11-NBR90
Odniesienie : RIA-60X78X11-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-60X78X11-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 60 mm, średnicę zewnętrzną 78 mm oraz grubość 11 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  14 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelnienia zgarniające - RSP-60X76X7-NBR90 GEN
USZCZELNIENIA ZGARNIAJĄCE RSP-60X76X7-NBR90
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    60  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    78  MM
  • GRUBOŚĆ
    11  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RIA
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    6  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis