Uszczelnienia zgarniające RSP-60X76X7-NBR90
Odniesienie : RSP-60X76X7-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSP-60X76X7-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 60 mm, średnicę zewnętrzną 76 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OAS-90X130X12-NBR GEN
SIMMERING OAS-90X130X12-NBR
Łożysko kulkowe - 6214-SKF SKF
ŁOŻYSKO KULKOWE 6214-SKF
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    60  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    76  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
    RSP
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    15  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis