Uszczelnienia zgarniające RIA-42X52X7-10-NBR90
Odniesienie : RIA-42X52X7-10-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-42X52X7-10-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 42 mm, średnicę zewnętrzną 52 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału NBR.