Uszczelnienie hydrauliczne UTL-42X50X5.70-PU94
Odniesienie : UTL-42X50X5.70-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym UTL-42X50X5.70-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 42 mm, średnicę zewnętrzną 50 mm oraz grubość 5.7 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  50+ części w magazynie (2 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    42  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    50  MM
  • GRUBOŚĆ
    5.7  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    UTL
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    2  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis