Uszczelnienia zgarniające RIA-29X35X8-15-NBR90
Odniesienie : RIA-29X35X8-15-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-29X35X8-15-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 29 mm, średnicę zewnętrzną 35 mm oraz grubość 8 mm. Jest wykonany z materiału NBR.