Łożysko igiełkowe NKI50-25-ZEN
Odniesienie : NKI50-25-ZEN
ZEN
Opis
Łożysko Igiełkowe, znany pod numerem referencyjnym NKI50-25-ZEN, marki ZEN, posiada średnicę wewnętrzną 50 mm, średnicę zewnętrzną 68 mm oraz grubość 25 mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Podkładka oporowa - AS5578 GEN
PODKŁADKA OPOROWA AS5578
Wkładka wymienna - SA208 GEN
WKŁADKA WYMIENNA SA208
Łożysko igiełkowe - NKI45-25-ZEN ZEN
ŁOŻYSKO IGIEŁKOWE NKI45-25-ZEN
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    50  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    68  MM
  • GRUBOŚĆ
    25  MM
  • WYSOKA PRĘDKOŚĆ
    8400  RPM
  • WAGA
    268  G
  • OBCIĄŻENIE DYNAMICZNE
    43.225  KN
  • OBCIĄŻENIE STATYCZNE
    77.9  KN
  • OPAKOWANIE
    1
Opis