Uszczelnienia zgarniające RIA-28X40X7-10-NBR90
Odniesienie : RIA-28X40X7-10-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-28X40X7-10-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 28 mm, średnicę zewnętrzną 40 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału NBR.