Uszczelnienia zgarniające RIA-28X38X5-FPM90
Odniesienie : RIA-28X38X5-FPM90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-28X38X5-FPM90 posiada średnicę wewnętrzną 28 mm, średnicę zewnętrzną 38 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału FPM.
  19 części w magazynie (4 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelnienie hydrauliczne - US-28X38X8-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE US-28X38X8-PU94
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    38  MM
  • MATERIAŁ
    FPM
  • WAGA
    9  G
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis