Uszczelnienia zgarniające RIA-25X35X7-NBR
Odniesienie : RIA-25X35X7-NBR
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-25X35X7-NBR posiada średnicę wewnętrzną 25 mm, średnicę zewnętrzną 35 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  20 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelnienia zgarniające - RIN-25X35X7-NBR90 GEN
USZCZELNIENIA ZGARNIAJĄCE RIN-25X35X7-NBR90
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    25  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    35  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RIA
  • WAGA
    9  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis