Uszczelnienia zgarniające RIN-25X35X7-NBR90
Odniesienie : RIN-25X35X7-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIN-25X35X7-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 25 mm, średnicę zewnętrzną 35 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału NBR.