Uszczelnienia zgarniające RIA-22X32X7-10-PU94
Odniesienie : RIA-22X32X7-10-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-22X32X7-10-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 22 mm, średnicę zewnętrzną 32 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  3 części w magazynie (4 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożyska przegubowe GE - GE20-ES-2RS GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKA PRZEGUBOWE GE GE20-ES-2RS
Simmering - OAS-22X32X8-FPM GEN
SIMMERING OAS-22X32X8-FPM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    32  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    8  G
Opis