Simmering OAS-22X32X8-FPM
Odniesienie : OAS-22X32X8-FPM
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-22X32X8-FPM ma średnicę wewnętrzną 22 mm, średnicę zewnętrzną 32 mm oraz grubość 8 mm. Wykonany jest z materiału FPM.