Uszczelnienia zgarniające RIA-18X26X5-7-NBR90
Odniesienie : RIA-18X26X5-7-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-18X26X5-7-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 18 mm, średnicę zewnętrzną 26 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.