Uszczelnienie hydrauliczne US-18X26X5-PU94
Odniesienie : US-18X26X5-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-18X26X5-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 18 mm, średnicę zewnętrzną 26 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  50+ części w magazynie (wczoraj )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6204-2RS GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6204-2RS
Tuleja z kołnierzem - PAF1812-P10 GEN
TULEJA Z KOŁNIERZEM PAF1812-P10
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    18  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    26  MM
  • GRUBOŚĆ
    5  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    US
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    1  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis