Uszczelnienia zgarniające RIA-14X24X7-10-NBR90
Odniesienie : RIA-14X24X7-10-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-14X24X7-10-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 14 mm, średnicę zewnętrzną 24 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  32 części w magazynie (4 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Tuleja PAP - PAP1410-P10 GEN
TULEJA PAP PAP1410-P10
Uszczelnienie hydrauliczne - UP-14X26X5-NBR90 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE UP-14X26X5-NBR90
Łożysko kulkowe - R14-ZEN ZEN
ŁOŻYSKO KULKOWE R14-ZEN
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    14  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    24  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
  • WAGA
    5  G
Opis