Uszczelnienie hydrauliczne UP-14X26X5-NBR90
Odniesienie : UP-14X26X5-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym UP-14X26X5-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 14 mm, średnicę zewnętrzną 26 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.