Uszczelnienia zgarniające RIA-14X21X3-4-NBR90
Odniesienie : RIA-14X21X3-4-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-14X21X3-4-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 14 mm, średnicę zewnętrzną 21 mm oraz grubość 3 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  50+ części w magazynie (4 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6304-C3-SKF SKF
ŁOŻYSKO KULKOWE 6304-C3-SKF
Simmering - CD-14X21X3-NBR GEN
SIMMERING CD-14X21X3-NBR
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    14  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    21  MM
  • GRUBOŚĆ
    3  MM
  • WAGA
    2  G
Opis