Simmering CD-14X21X3-NBR
Odniesienie : CD-14X21X3-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym CD-14X21X3-NBR ma średnicę wewnętrzną 14 mm, średnicę zewnętrzną 21 mm oraz grubość 3 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  50+ części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6005-2RS GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6005-2RS
Kulka - BA-8 GEN
KULKA BA-8
8 8
Uszczelnienia zgarniające - RIA-14X21X3-4-NBR90 GEN
USZCZELNIENIA ZGARNIAJĄCE RIA-14X21X3-4-NBR90
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    14  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    21  MM
  • GRUBOŚĆ
    3  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    CD
  • WAGA
    2  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)