Uszczelnienia zgarniające RIA-120X130X7-10-NBR90
Odniesienie : RIA-120X130X7-10-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-120X130X7-10-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 120 mm, średnicę zewnętrzną 130 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  5 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko stożkowe - 30206 GEN
ŁOŻYSKO STOŻKOWE 30206
Tuleja PAP - PAP4040-P20 GEN
TULEJA PAP PAP4040-P20
Uszczelnienia zgarniające - RIA-63X72X7-10-NBR90 GEN
USZCZELNIENIA ZGARNIAJĄCE RIA-63X72X7-10-NBR90
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    120  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    130  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RIA
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    41  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis