Uszczelnienia zgarniające RDI-70X84X8-11-PU97
Odniesienie : RDI-70X84X8-11-PU97
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RDI-70X84X8-11-PU97 posiada średnicę wewnętrzną 70 mm, średnicę zewnętrzną 84 mm oraz grubość 8 mm. Jest wykonany z materiału PU.