Uszczelnienie hydrauliczne US-70X85X9-PU94
Odniesienie : US-70X85X9-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-70X85X9-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 70 mm, średnicę zewnętrzną 85 mm oraz grubość 9 mm. Jest wykonany z materiału PU.