Uszczelnienia zgarniające RDI-32X40X7-10-NBR90
Odniesienie : RDI-32X40X7-10-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RDI-32X40X7-10-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 32 mm, średnicę zewnętrzną 40 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  6 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6204-2RSH-C3-SKF SKF
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6204-2RSH-C3-SKF
Uszczelnienie hydrauliczne - US-32X40X6-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE US-32X40X6-PU94
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    32  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    40  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RDI
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    8  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis