Uszczelnienia zgarniające RDI-25X37X6-9-PU97
Odniesienie : RDI-25X37X6-9-PU97
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RDI-25X37X6-9-PU97 posiada średnicę wewnętrzną 25 mm, średnicę zewnętrzną 37 mm oraz grubość 6 mm. Jest wykonany z materiału PU.