Uszczelnienie hydrauliczne US-25X33X5-PU94
Odniesienie : US-25X33X5-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-25X33X5-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 25 mm, średnicę zewnętrzną 33 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  50+ części w magazynie (2 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6007-2RS GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6007-2RS
Tuleja PAP - PAP4530-P20 GEN
TULEJA PAP PAP4530-P20
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    25  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    33  MM
  • GRUBOŚĆ
    5  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    US
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    2  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis