Uszczelnienia zgarniające RDE-28X36X5-7-NBR90
Odniesienie : RDE-28X36X5-7-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RDE-28X36X5-7-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 28 mm, średnicę zewnętrzną 36 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.