Uszczelnienie hydrauliczne US-28X36X6-PU94
Odniesienie : US-28X36X6-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-28X36X6-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 28 mm, średnicę zewnętrzną 36 mm oraz grubość 6 mm. Jest wykonany z materiału PU.