Uszczelnienia zgarniające RDE-25.460X34.720X5.150-NBR90
Odniesienie : RDE-25.460X34.720X5.150-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RDE-25.460X34.720X5.150-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 25.46 mm, średnicę zewnętrzną 34.72 mm oraz grubość 5.15 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  11 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelnienie hydrauliczne - US-25.40X33.50X4.50-PU93 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE US-25.40X33.50X4.50-PU93
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    25.46  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    34.72  MM
  • GRUBOŚĆ
    5.15  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RDE
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    4  G
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis