Uszczelnienie hydrauliczne US-25.40X33.50X4.50-PU93
Odniesienie : US-25.40X33.50X4.50-PU93
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-25.40X33.50X4.50-PU93 posiada średnicę wewnętrzną 25.4 mm, średnicę zewnętrzną 33.5 mm oraz grubość 4.5 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    25.4  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    33.5  MM
  • GRUBOŚĆ
    4.5  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    US
  • TWARDOŚĆ
    93  S
  • WAGA
    2  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis