Uszczelnienia zgarniające RDE-18X26X4.50-6-PU94
Odniesienie : RDE-18X26X4.50-6-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RDE-18X26X4.50-6-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 18 mm, średnicę zewnętrzną 26 mm oraz grubość 4.5 mm. Jest wykonany z materiału PU.