Uszczelnienia zgarniające RAK-60X75X4-PU94
Odniesienie : RAK-60X75X4-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RAK-60X75X4-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 60 mm, średnicę zewnętrzną 75 mm oraz grubość 4 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  4 części w magazynie (4 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - BD-60X75X5-NBR GEN
SIMMERING BD-60X75X5-NBR
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    75  MM
  • GRUBOŚĆ
    4  MM
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    5  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis