Simmering BD-60X75X5-NBR
Odniesienie : BD-60X75X5-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym BD-60X75X5-NBR ma średnicę wewnętrzną 60 mm, średnicę zewnętrzną 75 mm oraz grubość 5 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  18 części w magazynie (wczoraj )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - DAC40750037 GEN
ŁOŻYSKO KULKOWE DAC40750037
Uszczelka O-ring - OR-78X5.50-NBR70 GEN
USZCZELKA O-RING OR-78X5.50-NBR70
Podkładka oporowa - AS6085 GEN
PODKŁADKA OPOROWA AS6085
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    60  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    75  MM
  • GRUBOŚĆ
    5  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    BD
  • WAGA
    17  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)