Uszczelnienia zgarniające RAK-38.10X57.15X9.52-0-PU94
Odniesienie : RAK-38.10X57.15X9.52-0-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RAK-38.10X57.15X9.52-0-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 38.1 mm, średnicę zewnętrzną 57.15 mm oraz grubość 9.52 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  9 części w magazynie (17 godzin temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelnienia zgarniające - RAK-50.800X68.280X9.530-PU94 GEN
USZCZELNIENIA ZGARNIAJĄCE RAK-50.800X68.280X9.530-PU94
Pasek klinowy owijany - SPB3250 GEN
PASEK KLINOWY OWIJANY SPB3250
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    57.15  MM
  • GRUBOŚĆ
    9.52  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    30  G
Opis